Інстаграм – це одна з найпопулярніших соціальних мереж у світі, яка залучає мільйони користувачів. Якщо ви ще не маєте облікового запису у Instagram, то цей пост допоможе вам дізнатися, як зареєструватися у цій соціальній мережі якщо у Вас це не вдається. Дана стаття актуальна на 06.10 2023 року і її створення спонукало звернння давнього клієнта, що не міг створити інстаграм.

Які варіанти реєстрації існують

У Instagram є кілька варіантів реєстрації. Ви можете створити новий обліковий запис, використовуючи свою електронну пошту або зареєструватися з використанням свого номера телефону. У ситуації з клієнтом на номер телефону не приходили взагалі смс, навіть було другий номер

Реєстрація в інстаграм через фейсбук

Після спроби реєстрації на електронну пошту, всеж-таки вдалося сторити інстаграм, але прив’язати номер всеодно не вдалося, смс так і не приходили. Тому виходом із ситуації було створення фейсбук акаунту, а потім створити інстаграм використовуючи фейсбук. Для цього Вам потрібно увійти в свій обліковий запис Facebook і перейти до налаштувань Instagram. Там Ви знайдете опцію “Прив’язати аккаунт”. Клацніть на неї і слідуйте інструкціям, щоб підключити свій обліковий запис Facebook до Instagram.

Прив’язати Facebook до Instagram через Центр Акаунтів

Якщо у вас вже є обліковий запис Facebook і ви хочете прив’язати його до Instagram, ви також можете використовувати Центр Акаунтів Facebook. Увійдіть в свій обліковий запис Facebook і перейдіть до налаштувань. Знайдіть опцію “Прив’язати Instagram” і слідуйте інструкціям для підключення облікового запису Instagram до Facebook через Центр Акаунтів

Переключіть Instagram на професійний профіль

Якщо ви використовуєте Instagram для бізнесу, вам може бути цікаво переключити свій обліковий запис на професійний профіль. Це дозволить вам отримати доступ до додаткових функцій, таких як аналітика, прямі посилання та зв’язок з Facebook-сторінкою. Щоб переключити свій обліковий запис на професійний профіль, перейдіть до налаштувань облікового запису і виберіть опцію “Перейти до професійного профілю”

Інші теми

© 2024 веб студія NSS