N S S

Загружается

Коли настає необхідність розвивати свою діяльність онлайн, перше з чим зштовхується людина це пошук інформації щодо того як створити власний сайт. І тут постає безліч додаткових питань починаючи з того які технології розробки сайтів існують та взагалі як створити власний сайт. Про це ми сьогодні і поговоримо.

Технології розробки сайтів

На сьогодні розробку сайтів можна умовно поділити на два напрямки:

  • розробка сайтів на чистому коді або за допомогою фреймворків
  • розробка сайтів з використанням CMS(content management system)

Перший варіант, ми про нього поговоримо у наступних статтях, відрізняється більшим часом на його розробку та більшим бюджетом який може досягати декількох тисяч доларів та строки розробки можуть буди від 3 місяців до року наприклад. Це рішення для індивідуальних проектів під великі бюджети та для великого бізнесу.

Другий варіант, представляє собою розробку сайту на вже готовій системі управління(CMS), де є можливість використання як шаблонного дизайну, так і інтеграції індивідуального, встановлення та налаштування необхідних Вам функцій. Якщо це наприклад інтернет магазин то синхронізація системи накладних та розрахунку вартості доставки з сайтом Нової Пошти, встановлення автоматичних засобів сплати товарів, підтвердження замовлень та багато іншого. Тобто коротко кажучи, CMS можна адаптувати швидко під Ваші цілі. Час розробки сайту максимум декілька тижнів та бюджети на розробку порталу або інтернет магазину сягають від 150 до 400-500 доларів.

Як створити власний сайт?

Все залежить від того чи Ви самі збираєтеся розробляти сайт або шукаєте команду спеціалістів, яка це зробить для Вас.

Серед технологій які дозволяють створити сайт, на яких ми розробляємо та які себе добре зарекомендували можна виділити класичних представників:

Joomla – з цієї CMS ми починали у 2014 році. На ній можна розробити сайти різних напрямків діяльності. Це і сайти професійних послуг, невеликі інтернет магазини, соц мережі, дошки оголошень, форуми, сайти-каталоги.

WordPress – ця CMS відрізняється від Joomla цікавими дизайнами, іншими функціональними можливостями. На ній ми розробляли лендінги, сайти юридичних компаній, сайти будівних послуг

Opencart – якщо потрібен інтернет магазин то це те що потрібно. Мінімалізм та простота у дизайні та весь акцент на функціональні можливості такі як інтеграція з сайтами Нової Пошти та УкрПошти, засоби сплати, зручний функціонал магазину, кошик товарів, особистий кабінет та багато іншого.

Якщо Ви самостійно збираєтеся розробляти сайт, на нашому каналі ми запустили окремий відео курс «Joomla по-українські» де по кроках показуємо як створити власний сайт починаючи з встановлення системи. Наприкінці курсу в Вас буду повноцінний сайт оголошень, який можна монетизувати.

Інші теми