Інтернет магазин це більш складний тип сайту якщо порівнювати з лендінг пейдж або сайтом візиткою чи порталом. Але при грамотному підході та стратегії просування, він може стати Вашою міцною площадкою для ведення онлайн торгівлі та взаємодії з покупцями.

Які завдання виконує інтернет магазин?

Щоб уникнути заздалегідь помилок при створенні інтернет магазину треба відповідально віднестися до процесу його створення, адже більшість моментів які буде реалізовано у проекті на 80% залежать від Ваших цілей, бо саме Ви є власником проекту.

Каталог товарів

Асортимент сучасного інтернет магазину відображається у вигляді блоків товарів з фільтрами по ціні, наявності, розмірам, кольорам, кількості, акціями та іншим можливим властивостям товарів. Все це робиться для того, щоб відвідувач швидко обрав що йому потрібно та зробив замовлення.

Карточка товару

Окрема сторінка, куди користувач може перейти для більш детального ознайомлення з товаром та його інформацією, перегляду зображень у крупному масштабі, задати питання чи обрати знижку в залежності від акції чи кількості товарів у замовленні

Корзина товару

Сторінка замовлення з усіма обраними товарами, де замовник вказує свої дані, обирає спосіб оплати, варіант доставки, а також при необхідності можна ввести акційний промокод

Варіанти оплати

Інтеграція магазину з платіжними методами, яких зараз не мало особливо для українських підприємців для автоматизації платежів за замовлення на сайті та ведення звітності. Про існуючі платіжні засоби для інтернет магазинів можна почитати ТУТ

Засоби доставки

Автоматична інтеграція магазину з сайтами транспортних перевізників, такими як Нова Пошта, Укр Пошта, Justin та інші  . Ознайомитися з функціональними можливостями Ви можете у цій статті.

Блог корисних порад

Окремий розділ сайту з корисними статтями про Ваш магазин чи властивості товарів, або поради для покупців. Внизу кожної статті можна розмістити товари, які до неї відносяться що буде дуже зручно для Ваших покупців.

Маркетингові інструменти

Такі як таймери, спеціальні пропозиції, акції та знижки, підписка на новини додатково допоможуть змотивувати клієнтів зробити замовлення на сайті

Замовити інтернет магазин

Роблячи підсумок цієї статті, хочеться дати пораду тим хто збирається замовляти створення інтернет магазину, заздалегідь продумати скільки позицій товарів буде, структуру розділів сайту та категорій, засоби оплати та доставки , акції та інше.

Інші теми

© 2023 веб студія NSS. Усі права захищені