N S S

Загружается

Коли клієнти до нас звертається за допомогою у розробці сайтів, можна дивлячись на статистику сказати що тільки певний процент людей знає який сайт вони хочуть та взагалі для чого він. Тобто коли Ви створюєте сайт зрозуміло що сайт повинен приносити Вам дохід, а не просто створити його щоб він існував десь на хостингу. Сьогодні ми поговоримо про те, як створити сайт, який приносить дохід.

Сайт може розроблятися практично під будь-який вид діяльності. Але дуже важливо щоб ціль його створення себе оправдала. Розглянемо які сфери діяльності для розробки сайтів підійдуть та які варіанти отримання доходу є через сайт.

Магазин акаунтів для запуску реклами

Дуже цікава тема для створення сайтів. Як відомо популярна серед арбітражників. Суть полягає у тому що спеціалісти, які запускають рекламу, роблять це у більшості випадків не зі свого акаунту або акаунти клієнта а з акаунту або акаунтів які окремо купляються для запуску реклами.

Сайти товарів

Якщо товарів декілька то можна розпочати діяльність зі створення лендінг пейдж, якщо їх багато то звісно це потрібен інтернет магазин.

В принципі будь-який товарів підходить до сучасного інтернет магазину, чи то інтернет магазин побутової техніки,  одягу чи агротовари, тощо. Але для того щоб, товар мав попит, перед створенням магазину треба проаналізувати ключові запити, частотність та сезонність конкретного напрямку товарів.

Бізнес каталоги

Окремий вид сайтів, на яких можна заробляти. В більшості випадків це функціонал сайтів оголошень. Тематика може буди будь-яка: загальний сайт оголошень з безліччю категорій, каталог авто, портал нерухомості, бізнес оголошення, сайт пошуку роботи, тощо. Тобтог кожний користувач сайту розміщує своє оголошення. Ціль сайту- отримання доходів від розміщення та реклами оголошень.

Сайти професійних послуг

Сюди підійдуть як лендінги, так і сайти візитки, великі корпоративні сайти

Блоги та сайти новин

Ці типи сайтів існуть дуже давно. Це сайти, де 90% контенту є статті. До них можна віднести і сайти корисних порад у сфері побудуту чи ремонту техніики, або поради для домогосопдарок. Звісно до них ще відносять сайти новин. Ціль таких сайтів – постіне відвідування аудиторією та надання корисної інформації. Отримання доходів йде від розміщення реклами клієнтів на сайті або реклами сайтів-партнерів.

Підсумовуючи все вище сказане, можна впевнено сказати, що будь-який сайт при грамотному підході може отримувати дохід, але переходи на Ваш сайт на активність користувачів на ньому, що досягається додатковими інструментами та зусиллями, про які ми поговоримо у наступних статтях.

Інші теми