N S S

Загружается

Питання пошуку роботи завжди було дуже гострим. Не секрет, що для будь-якої людини існує 2 позиції: спеціаліст у роботодавця або підприємець. Кожен з цих варіантів має свої недоліки та переваги. Одразу хочеться сказати що просто сказати «я буду підприємцем» це не самий правильний шлях, бо підприємець несе ризики у своїй діяльності у той час коли спеціаліст у роботодавця не несе ризики за свої кроки, навіть хибні.

Іноді підприємцями люди стають коли нема іншого шляху. І тут треба розуміти що якщо Ви обрали цей шлях, то треба грамотно будувати свою стратегію просування власної справи, бо не даремно кажуть «Без стратегії можна існувати але не просуватися». На практиці так і виходить коли підприємець веде неправильну стратегію просування своєї справи, а інколи навіть припиняє її розвивати, давати рекламу, запроваджувати маркетингові інструменти залучення клієнтів, тощо. Тобто його бізнес стає деревом яке може давати плоди, але рости вже не буде.

Як знайти роботу онлайн?

На сьогодні враховуючи війну в Україні питання з пошуком роботи стало ще більш складним ніж будь коли. Але можливості інтернет навіть у такій ситуації дозволяють знайти себе, освоїти нову спеціальність або взагалі побудувати свій бізнес та заробляти на цьому.

Як можна сьогодні заробляти в інтернет? Види діяльності

Арбітраж трафіку

Дуже гучний термін який років 5 можна почути на різних онлайн сайтах або групах телеграм. Кажучи простими словами арбітраж трафіку – це здатність привести на конкретний сайт, товар, сторінку, групу, або інше місце де продається товар або надається послуга.

Частіше усього арбітражник це спеціаліст який залучає клієнтів на товари або послуги. Частіше усього це налаштування та офомлення реклами фейсбук.

Заробіток йде від рекламодавця. Це або прямий клієнт який Вас найняв та сплачує напряму Вамза цю послугу або заробіток на сайтах-посередниках, які також виплачують кошти за залучених клієнтів.

Власний сайт

В залежності від того чим Ви займаєтеся, в більшості випадків бізнес потребує створення власного сайту. Великі сайти, такі як портали оголошень, інтернет магазини, форуми або . Кошти можна заробляти не тільки з клієнтів сайту, а також з банерної реклами і навіть з реклами Google Adsense. Останнє передбачає розміщення рекламних оголошень Google на своєму сайті та отримання коштів за кожен перехід на рекламу Google У наступних статтях більш детально поговоримо про типи сайтів та які сьогодні більш вигідно розробляти та монетизувати.

Інші теми