Мабуть дуже важко знайти людину, яка не хотіла би мати власну справу або мати свій постійний та стабільний дохід. Але не кожний знає, що можна створити власний рекламний портал та заробляти на ньому. Сьогодні ми розкажемо на конкретних прикладах як можна заробляти маючи власний портал.

Створення промо сайту або реклмного порталу

Рекламний портал  навідміну від інших типів сайтів спрямований на те, щоб зацікавити аудиторію та дати користувачам більше ніж може дати лендінг пейдж, сайт візитка або інтернете магазин. Їхня ціль – просувати тільки свої товари або послуги, у той час як промо сайти виступають інструментом продажів для відвідувачів порталу, а Ви як власник сайту можете заробляти на рекламі на своєму порталі. Тому перший етап це ідея порталу, яка буде цікава Вашій аудиторії.

Які ідеї промо сайтів на сьогодні популярні

  • Портал оголошень
  • Портал нерухомості
  • Сайти акцій магазинів
  • Портали роботи
  • Портал знайомств
  • Портал автотранспорту та запчастин
  • Бізнес каталог

Самими популярними тематиками промо сайтів є:

Суть існування буть-якого порталу – це дати користувачам площадку для розміщення своїх пропозицій, а Вам – збільшити кількість відвідувачів сайту. Кожне оголошення на вашому сайті це окрема сторінка. З точку зору просування такого сайту , він сам саме буде підійматися органічно у пошуковій видачі, головне правильно налаштувати SEO і користувачі Вашого сайту як ті що розміщуються так і ті що переглядають оголошення самі будуть просувати Ваш сайт.

Як заробляти на промо сайті?

З будь якого порталу оголошень можна заробляти різними шляхами. Наприклад за розміщення на сайті або за розміщення у платних категоріях.

Також існують інструменти монетизації за просування оголошень: перше угорі, виділення жирним шрифтом, виділення рамкою, виділення кольоровим фоном або VIP розміщення( коли Ваше оголошення показується користувачам зверху на головній сторінці сайту у спеціально відведеному місці для таких оголошень).

Також можна пропонувати користувачам банерну рекламу на сайті розміщену на певних місцях порталу

Додатковий дохід на власному сайті

Не всі користувачі знають, що на промо сайтах існує ще і додатковий варіант заробітку. Це реклама від Google AdSense. Як це працює: на сайті можна розмістити рекламу гугл від сайтів-партнерів. Кожен раз, коли хтось буде переходити на такий рекламний банер, гугл буде Вам виплачувати свій процент. Чим більше користувачів відвідують Ваш ресурс , тим більше буду Ваша винагорода.

Тому можна сказати, що власний дохід від сайту може у прямому сенсі залежати від витрачених Вами сил та часу на його просування. І навіть у такому на перших погляд непростому типу сайтів, SEO може виступити більш міцним інструментом ніж таргетована реклама, особливо якщо окремо вести блог зі стаття під низко та середньо частотні ключові запити.

Інші теми

© 2023 веб студія NSS. Усі права захищені